close
تبلیغات در اینترنت
دانلود سریال ممنوعه فصل اول قسمت ششم رایگان

ویدیوبیت

دانلود سریال ممنوعه فصل اول قسمت ششم رایگان

[Custom_Field_Content] ,

بازیگران سریال ممنوعه امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل

دانلود با لینک مستقیم

دانلود سریال ممنوعه فصل اول قسمت ششم رایگان

‌‌‌‌
‌‌‌‌
دانلود با لینک مستقیم حجم فرمت کیفیت


بازیگران سریال ممنوعه

امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع، نیما شعبان نژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، نیکی کریمی، فاطمه گودرزی، مجید مظفری، نسرین نکیسا و شیدا یوسفى.

داستان قسمت چهارم سریال ممنوعه؛ در قسمت سوم چه اتفاقی افتاد؟ 

 آنچه که بیشتر از هر داستانی در این فیلم به نظر مهم می رسد و شاید خط اصلی داستان باشد، رابطه‌ی برکه (الهه حصاری) و سامی (میلاد کی مرام) است. برای آغاز نقد سریال ممنوعه باید گفت ماجرای سریال را این دو آغاز کرده اند و می توان حدس زد بار اصلی داستان ممنوعه نیز حول محور این دو خواهد گشت. پس از سامی و برکه، رابطه‌ی مثلثی شکلی وجود دارد که بین مردی متاهل با زن مجردی برقرار است. این دو رابطه در سریال ممنوعه بیشترین فوکوس را از مخاطب می کشد. اما سوال اینجاست که این روابط، داستان و کنش هایی که در این سه قسمت افتاده اند تا چه اندازه می تواند مخاطب را به دنبال خود بکشد؟ هیچ شکی نیست که روابط زن و مرد، دخترها و پسرها، خیانت و روابط زناشویی همه از موضوعات جذابی هستند که در طول تاریخ درام توانسته اند توجه مخاطب را به خود جلب کنند. اما این جلب نظر تا کی ادامه پیدا خواهد کرد؟ ادامه‌ی جذب مخاطب امروز دیگر کار ساده ای نیست. امروزه با وجود تنوع در رسانه به ویژه رسانه هایی مانند شبکه های اجتماعی و اینترنت، مخاطب حق انتخاب بسیار زیادی را دارد. او می تواند به راحتی سریال یا فیلمی را دنبال نکند. مخاطب دیگر مجبور نیست به پنج شبکه‌ی صدا و سیما بسنده کند و خود را سرگرم کند. به نظر می رسد اکنون دیگر زمان جذب مخاطب تنها با موضوعاتی پر طرفدار گذشته است. حال با تمام این تفاسیر، ممنوعه در کجا قرار دارد؟ در ادامه نقد قسمت قبل سریال ممنوعه  باید گفت این سریال تنها با نشان دادن لحظه هایی از هر چند شخصیت و پرش زدن از داستانی به داستان دیگر تا چه اندازه می تواند موفق باشد. همانطور که گفته شد روابط پیچ در پیچ در میان شخصیت های درام می تواند بسیار جذاب باشد اما این پرش های ناگهانی از داستانی به داستان دیگر و تکه تکه شدن یک قسمت سریال می تواند لطمه‌ی بزرگی به اثر وارد کند.

اطلاعات سریال ممنوعه

  • نام سریال: ممنوعه
  • فصل: اول
  • قسمت: ششم
  • کارگردان: امیر پورکیان
  • تهیه کننده: على اکبر نجفی